Nad Zalewem-dwa nowoczesne domki z sześcioma miejscami noclegowymi. Domki położone na ogrodzonym terenie 50m od plaży. Przy domkach znajdują sie miejsca parkingowe. Każdy domek posiada 2 sypialnie (4 łóżka i 2 łóżka z kompletem pościeli )  Salon 35 m2 z aneksem kuchennym i łazienkę z kabiną prysznicową .Wszystkie domki są wyposażone w telewizor, w pełni wyposażony aneks kuchenny (naczynia sztućce, garnki ,płyta ceramiczna,  lodówka, czajnik ) .Ogródek z grilem.

Numer konta do wpłat  zaliczki

PW RETURN Arkadiusz Kulczycki

50 1020 5558 1111 1431 2230 0073

Doba  rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 10:00 dnia wyjazdu (zmiana tych godzin możliwa jest jedynie po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem obiektu.

Rezerwując nocleg prosimy o dokonanie przedpłaty w wysokości 30% kosztów pobytu, w terminie do dwóch dni od momentu dokonania rezerwacji. Pozostałą kwotę i kaucję zwrotna  należy opłacić tuż po przybyciu do domku. W przypadku skrócenia lub niewykorzystania opłaconego pobytu, Gościom nie przysługuje zwrot ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres .  Zadatek nie jest zwracany w przypadku rezygnacji z pobytu.